Урочисто відкрили хореографічний зал у Вільшанському ліцеї

Дата: 16.10.2020 13:18

Фото без опису  Сьогодні у Вільшанському ліцеї справжнє свято, адже віднині двері хореографічного класу для учнів відкриті. Цього моменту чекали з нетерпінням не лише учні, а й вчителі та батьки.  Тепер як учні молодших класів, так і старша ланка матимуть змогу займатись у танцювальному гуртку разом із вчителем хореографії Тетяною Пастернак.

На відкриття запрошено спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради Інну Улановську, яка разом із директором ліцею Ігорем Гопкало розрізали урочисту стрічку та привітали присутніх.

Учні 1-Б класу разом із вчителем  відразу приступили до занять у ново облаштованій залі.

Нагадуємо, що хореографічний клас облаштовано у підвальному приміщенні "з нуля". Тут ремонтували стіни та стелю, встановили енергоощадні вікна, двері, провели освітлення, закупили світильники, уклали підлогу, провели капітальний ремонт аби сьогодні продемонструвати результат.

Хореографічна зала у ліцеї – це результат роботи директора комунального закладу Ігоря Гопкала та всього трудового колективу, відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради та керівника громади Сергія Мельника.

Якщо опорний заклад – то саме з такими результатами!

Дякуємо усім та кожному, хто долучався до роботи!