Привітання сільського голови з Днем місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2020 08:07

Шановні колеги, ветерани місцевого самоврядування та усі причетні до розбудови громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні! Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного села та громади, дбають про їх розквіт і зростання.

Я щиро переконаний, що лише наша спільна наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову Вільшанської сільської ради!

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо громади, відстоює її проблеми та інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, наснаги і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю, активної громадської позиції та єдності! Нехай розуміння і підтримка людей завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів, навіть у найскладніших ситуаціях.

З повагою

сільський голова                                                   Сергій Мельник