Для закладів загальної середньої освіти Вільшанської громади закуплено дидактичне обладнання

Дата: 11.12.2020 18:41

В рамках реалізації концепції «Нова українська школа», що є однією з найважливіших реформ у галузі освіти, Вільшанською сільською радою продовжується здійснення придбання різноманітного обладнання для початкових класів закладів загальної середньої освіти.

Так, на початку навчального року у кожний із п’яти перших класів громади було придбано сучасні шкільні парти та дошки, очікується поставка комп’ютерної техніки. Цими днями в громаду надійшло дидактичне обладнання.

На умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів для першокласників Вільшанського ліцею, Галіївської, Карповецької та Трощанської шкіл доставлено мікроскопи, роздатковий матеріал з української мови та математики, таблиці, глобуси, карти світу, України та зоряного неба, абакуси, терези з важками, килимки з пазлів, математичні планшети, набори дробів, набори паличок Кюізенера, мірний посуд, демонстраційні набори вимірювальних приладів, компаси, лупи, телурії, колекції корисних копалин, набори геометричних фігур і тіл, контейнери для зберігання.

Тож вперед, наші наймолодші школярі, до нових цікавих знань!