Роботи з благоустрою у громаді не припиняються

Дата: 18.12.2020 15:48

Погодні умови поточної зими дають змогу продовжувати заплановані роботи з благоустрою на територіях населених пунктів Вільшанської сільської ради.

З приємністю хочеться відмітити активність, ініціативність та організаторські здібності новопризначених старост округів, які лише нещодавно приєднались до великої дружної родини нашої громади.

Так, на виїзді із Волосівки у напрямку Карпівців кипить робота по розчищенню узбіч автодороги. На заклик старости Дмитра Сімашка відгукнулись односельці: Олександр Мельник, Іван та Андрій Лавренюки, Олександр Кононюк, Андрій Соколюк, Юрій Сімашко, Михайло Свинарчук, Олександр Харченко та Володимир Мошонець.

Дружною та завзятою командою, за допомогою особистих інструментів, чоловіки організувалися та почали розчищення узбіч від кущів, чагарників, низькорослої порослі, що збільшить видимість для водіїв транспортних засобів та сприятиме дотриманню правил дорожнього руху. Результат їх роботи уже помітно, адже обабіч дороги не лише вирубано зарослі, а й прибрано сміття.

Ініціативні мешканці громади запрошують долучатися до корисної справи усіх бажаючих із Вільшанської ОТГ. Адже проблемних зарослих ділянок узбіч ще багато.