Вітаємо з Днем енергетика!

Дата: 22.12.2020 07:55

Протягом майже трьох десятиріч в Україні напередодні новорічних свят відзначають День енергетика - професійне свято мужніх людей, які віддають свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло в оселі українців, забезпечувати стабільне функціонування усіх галузей економіки держави.
Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день у році, коли села й міста раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Шановні енергетики!
Дорогі працівники Чуднівського РЕМ Житомиробленерго!

Прийміть сердечні вітання з нагоди свого професійного свята!
Від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею Ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.
Щиро дякуємо за Вашу сумлінну працю.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Вільшанський сільський голова

Сергій Мельник