Зустріч з родинами загиблих Героїв

Дата: 28.12.2020 11:08

28 грудня сільський голова Сергій Мельник зустрівся з батьками загиблих учасників антитерористичної операції, які проживають на території громади.

Дана зустріч організована для відвертого діалогу з сім’ями загиблих, щоб вислухати їх проблеми, надати їм підтримку і поради, обговорити та визначити шляхи подальшої співпраці.

Присутні озвучили питання, які для них наболілі: належна організація урочисто-поминальних заходів, днів пам’яті, встановлення меморіальних дошок та пам’ятних знаків, облагородження місць на кладовищах, пільги на оплату житлово-комунальних послуг та допомога з твердим паливом, підвищення рівня національно-патріотичного виховання у закладах освіти, участь рідних загиблих у даних тематичних заходах та ін.

Сергій Мельник виступив з пропозицією виділення земельних ділянок не лише матерям загиблих, а й їх батькам. Дане питання буде оперативно опрацьовано спеціалістами-землевпорядниками та винесене на розгляд депутатів ради.

Також учасники бесіди підтримали пропозицію включити представника від сімей загиблих учасників АТО/ООС у склад виконавчого комітету сільської ради.

Варто наголосити, що з початку воєнних дій на території Східної України Вільшанська об’єднана територіальна громада втратила  10-ох своїх мужніх синів-учасників антитерористичної операції. Це:

• Романюк Олександр Борисович
  • Красноголовець Олександр Олександрович
  • Поліщук Олег Васильович
  • Мельничук Федір Вікторович
  • Бортнік Дмитро Анатолійович
  • Маліванчук Василь Федорович
  • Зароднюк Петро Миколайович
  • Бондар Борис Васильович
  • Стадник Леонід Олександрович
  • Лавренюк Микола Павлович

Усі ми разом зобов’язані докладати максимальних зусиль, щоб берегти і гідно вшановувати світлу пам’ять про наших Героїв, і щоб їх рідні ні на мить не відчували себе покинутими наодинці зі своїм горем.