Дітям пільгових категорій громади вручено новорічні подарунки

Дата: 30.12.2020 15:08

Напередодні новорічних свят спеціалісти відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради Мирослава Скоржепа та Мирослава Микитюк, спільно з інспектором ювенальної превенції Чуднівського відділення поліції Надією Петрик відвідали родини громади, в яких виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які перемістились із тимчасово непідконтрольної території та зони проведення АТО.

Дітям даних категорій вручено 51 солодкий подарунок від Вільшанської сільської ради. Батькам та опікунам наголошено на дотриманні карантинних обмежень, безпечному проведенні святкувань, а також дотриманні правил протипожежної безпеки при опаленні осель.

Також 9 дітей пільгових категорій отримали солодкі сюрпризи від Житомирської обласної державної адміністрації.