Для перших класів закуплено комп’ютерне обладнання

Дата: 06.01.2021 13:22

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 року № 237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та за умови співфінансування Вільшанською сільською радою з метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти закуплено комп’ютерне обладнання.

Цьогоріч перші класи отримали 5 ноутбуків, 5 ламінаторів, 4 багатофункціональні пристрої (принтер-сканер-копір) та 4 флеш-накопичувачі.

Крім цього, сільською радою придбано 3 телевізори Smart TV.

У новому 2021 році Вільшанською сільською радою буде продовжено роботу щодо забезпечення не тільки необхідним комп’ютерним, а й дидактичним обладнанням, шкільними меблями тощо учнів початкових класів з метою створення належних та комфортних умов для здобуття освіти в рамках державної стратегії «Нова українська школа».