Відбулась перша у новому році нарада освітян

Дата: 06.01.2021 14:47

Сьогодні, 06.01.2021 року, у Вільшанській сільській раді відбулась нарада за участі керівників закладів загальної середньої освіти громади.

На нараду, яку проводив начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій, виносились питання, що стосуються результатів роботи закладів у минулому 2020 році та напрямків діяльності у новому 2021 році.

Зокрема, освітяни обговорили питання про стан використання коштів у минулому році, організацію харчування учнів, підвищення кваліфікації та атестацію педагогічних працівників. Також розглянуто новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, що вступив у дію з 01 січня 2021 року.

Крім цього, з керівниками ЗЗСО обговорено ряд інших питань: щодо проведення пробного ЗНО, забезпечення закладів освіти дезінфікуючими засобами, придбання навчального обладнання для викладання предметів «Захист України» і «Трудове навчання», покращення доступу до мережі Інтернет та ін.