Річниця загибелі нашого земляка - воїна АТО

Дата: 09.01.2021 09:09

9 січня - трагічна дата для усієї Вільшанської громади. Адже 5 років тому, 9 січня 2016 року, героїчно загинув наш земляк, уродженець села Бабушки, житель Бейзимівки, мужній воїн і щирий патріот України Федір МЕЛЬНИЧУК.
Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче - своє життя - залишаться жити у народній пам'яті та у наших серцях.
Тож вшануймо сьогодні світлу пам'ять про загиблого Героя хвилиною мовчання та згадаймо його душу у молитві.
Ми щиро дякуємо батькам Федора за сина-патріота, який віддав життя за Україну, бажаємо їм сил і мужності справитися з горем.
Ми схиляємо голови перед могилою воїна та клянемось берегти і шанувати пам'ять про його подвиг.
Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!

Довідково: Мельничук Федір Вікторович народився 27 квітня 1994 року у с. Бабушки, проживав у с. Бейзимівка. Закінчив місцеву школу. Сержант Збройних Сил України, учасник війни на Сході України, позивний "Леон". Героїчно загинув 9 січня 2016 року поблизу смт. Зацеве на Донеччині. По смерті залишились батьки, молодші брат і сестра, дружина та двоє дітей.