Відбулась апаратна нарада

Дата: 11.01.2021 09:31

Сьогодні, 11 січня, сільський голова Сергій Мельник та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк провели щотижневу нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів сільської ради.

Під час наради обговорено питання дотримання виконавської і трудової дисципліни посадовими особами та службовцями, вимог інструкції з діловодства, наголошено на необхідності вчасної підготовки місцевих комплексних та цільових програм, дотриманні вимог законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян».

Крім того, озвучено, що у подальшому, крім нарад, щомісяця проводитиметься навчання для працівників сільської ради, спрямоване на підвищення кваліфікації та компетенції, ознайомлення зі змінами у законодавстві та їх дотримання, продуктивну роботу і злагоджену співпрацю.