Відбулась нарада із соціальними робітниками

Дата: 27.01.2021 09:48

27 січня під керівництвом начальника комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради Ірини Цапун проведено нараду із соціальними робітниками центру, які надають послугу догляду вдома одиноким громадянам з інвалідністю та похилого віку громади.

На нараді обговорено організаційні питання діяльності комунальної установи: щодо навантаження на соціальних робітників, відвідування підопічних, дотримання державних стандартів надання соціальних послуг, поваги до прав і гідності підопічних, дотримання правил протипожежної безпеки в опалювальний період тощо.

Головний спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури Олександр Онищук провів соціальним робітникам плановий інструктаж з охорони праці, спеціалісти відділу соціального захисту населення Катерина Фурманчук та Мирослава Микитюк надали роз’яснення щодо подання документів для оформлення житлової субсидії підопічним.