Як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки?

Дата: 27.01.2021 14:52

Чуднівське бюро з надання безоплатної правової допомоги, яке є територіальним відділом Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – неприбуткова організація, у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про безоплатну правову допомогу», іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства юстиції України, іншими нормативно-правовими актами, наказами Координаційного центру.

Основним завданням Бюро є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання таких видів правових послуг:

- захист;

- здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

- складання документів процесуального характеру.

Сьогодні пропонуємо Вам перегляд відеолекторію від Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги на тему: Як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки?