Відбулась презентація Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини

Дата: 06.02.2021 14:58

5 лютого у селищі Великі Коровинці у приміщенні Краєзнавчого музею відбувся урочистий та знаковий захід – презентація Книги пам’яті загиблих учасників АТО/ООС, присвяченої Героям Чуднівщини, які віддали життя у боротьбі за незалежність та цілісність України, за мир на нашій землі, за нас з вами.

У заході взяли участь Вільшанський сільський голова Сергій Мельник, Чуднівський міський голова Віталій Войтко, депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак, керівництво військового комісаріату, батьки та рідні загиблих Героїв, представники органів місцевого самоврядування, закладів культури, громадськість, місцеві жителі.

Книгу пам’яті виготовлено, упорядковано та оформлено за ініціативи військового комісара Чуднівського РТЦК та СП підполковника Олега Клока і головного спеціаліста командування Чуднівського РТЦК та СП Жанни Систалюк. Фінансову допомогу та підтримку для створення Книги надали депутати Житомирської обласної ради Ігор Ходак та Руслан Годований.

У Книгу пам′яті ввійшли 14 імен наших з вами земляків, які героїчно поклали життя на Сході України, упорядкувані за роками загибелі:

2014 рік

Валерій Іващенко

Сергій Русаловський

Олександр Романюк

Віталій Вашеняк

Віктор Оболєнцев

2015 рік

Василь Законов

Іван Рудніцький

Олександр Красноголовець

Олег Поліщук

2016 рік

Федір Мельничук

Олександр  Борушевський

2019 рік

Вадим Прокопенко

2020 рік

Ігор Хімічук

Дмитро Бортнік

Як зазначила Жанна Систалюк: "Книга – це невелика данина пам′яті за їх героїзм та патріотизм. Але їх імена навіки залишаться в наших серцях та серцях вдячних українців".

Присутні згадали поіменно кожного загиблого бійця та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Слова шани та поваги висловив рідним загиблих депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак. До присутніх зі словом Божим звернувся  священнослужитель УГКЦ отець Роман Шкрібенець. Від родин Героїв дружина загиблого Віталія Вашеняка Валентина Вашеняк подякувала усім присутнім за вшанування пам’яті загиблих бійців, а організаторам і меценатам  за створення Книги, яка увіковічнить їх імена.

Щиро сподіваємося, що сторінки Книги пам'яті загиблих учасників АТО/ООС не поповняться більше жодним іменем загиблого у бою нашого земляка та молодого українця.

Слава Україні та її Героям!