У школи закуплено необхідне господарське та інше обладнання

Дата: 10.03.2021 11:18

Вільшанська сільська рада продовжує роботу із зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти. З початку року здійснено ряд закупівель автозапчастин, інструментів та іншого необхідного обладнання.

З метою забезпечення безперебійного підвезення учнів для шкільного автобуса Карповецької ЗОШ І-ІІІ ст. придбано нові акумуляторні батареї, стартер та комплект чотирьох автошин для задніх коліс. Шкільна майстерня цього закладу освіти для якісного викладання предмету трудове навчання отримала нові ручні інструменти.

Для котельні Галіївської ЗОШ І-ІІІ ст., яка також опалює і приміщення Галіївського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок», закуплено двоколісний візок.

Різноманітним господарським обладнанням поповнився опорний заклад освіти нашої громади Вільшанський ліцей: бензопила і електропила – різати дрова для опалення приміщень, мотокоса – для скошування трави на великій території закладу, мінімийка – для підтримки чистоти шкільних автобусів. Також придбано механічний тонометр в медичний кабінет, а в навчальний кабінет 1-Б класу – SMART-телевізор та багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір).