Шевченківські дні у Вільшанському ліцеї

Дата: 10.03.2021 18:23

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета, художника, Тараса Григоровича Шевченка.
Щороку на початку березня у нашому ліцеї відбувається низка заходів, яку називають Шевченківським тижнем.
У шкільній бібліотеці оформлені книжкові виставки про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликані виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет: "Т. Шевченко - незабутній геній", "Поки сонце світить,тебе, Тарасе, не забуть".
Традиційно була представлена виставка ілюстрацій до творів Шевченка ("Катерина" та інші).
До 207 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у Вільшанському ліцеї для учнів 1-4 класів пройшли уроки пам'яті, виховні години, читання віршів великого поета.
9 березня у 4-а класі класний керівник Оксана Алексійчук провела виховний захід "Шевченко - Великий Кобзар". Учні мандрували сторінками творчості великого поета , закріпили знання про те, що Шевченко не тільки поет, а й художник. На заході декламували вірші: Злата Скаскова, Лілія Ліхтанська, Богдана Вітюк. Також учні переглянули короткий відеофільм про Шевченка.
У шкільній бібліотеці учні 3-го та 4-б класів разом із класним керівником Ольгою Мейлах, бібліотекарем Лілією Черниш і педагогом-організатором Оленою Левик обговорили життя і творчість Шевченка, згадали його дитинство. Біля оформленої тематичної виставки "Тарас Шевченко - незабутній геній" читали та декламували вірші поета учні: Олександр Горбачевський, Соломія Скоржепа, Діана Мельник, Вікторія Петрик, Варвара Головаш, Вікторія Ришівська, Аліса Виноградова, Олександра Павлова та інші. Діти переглянули презентацію картин Шевченка та підготували виставку малюнків до його творів.

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.