Вітаємо переможців обласної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2021»

Дата: 21.03.2021 13:04

Нещодавно відбувся обласний етап виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2021», мета якоїсприяти освітній реформі в регіоні шляхом узагальнення та презентації кращого педагогічного досвіду та інноваційних розробок педагогів, здобутих при реалізації завдань освітньої реформи; підвищити рівень методичної роботи, ознайомити громадськість з досягненнями педагогів області; створити творче середовище для педагогів із обговорення та визначення подальших перспектив розвитку освіти, шляхів необхідних змін у взаємодії органів державної влади та управління, ОТГ із забезпечення якісного й успішного формування національної системи освіти міжнародного рівня.

П’ять педагогів закладів загальної середньої освіти Вільшанської сільської ради також взяли участь у даній виставці, і маємо переможців:

• Алексійчук Оксана Володимирівна – вчитель початкових класів КЗ «Вільшанський ліцей» – нагороджена дипломом І ступеня;
  • Хитрич Анжела Михайлівна – вчитель інтегрованого курсу «Мистецтво» КЗ «Вільшанський ліцей» – нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Фото без описуФото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради вітає переможців! Дякуємо за клопітку працю та відданість обраній професії. Бажаємо терпіння та невичерпної енергії задля виконання почесної місії – виховання гармонійно розвинених освічених особистостей, яким творити майбутнє України. Ви є прикладом сучасного прогресивного педагога, який має інноваційність, харизму і  неспокій духу. Щедро діліться своїм досвідом із освітянською спільнотою.

Зичимо Вам нових перемог і досягнень!

Головний спеціаліст з питань освіти

відділу освіти, молоді та спорту

Вільшанської сільської ради

Інна УЛАНОВСЬКА