Діти – наше майбутнє!

Дата: 22.03.2021 11:27

Фото без описуДля повного і гармонійного розвитку дитині необхідно зростати у щасті, любові та розумінні Цю просту істину знає кожен. Не повинно бути одиноких і обділених долею дітей. Та, на жаль, вони є. Ці діти чекають свого щастя і мріють про повноцінну сім’ю.

У повній благополучній сім’ї  батьки дбають про своїх дітей, роблять все для того, щоб дитина була щасливою та з легкістю долала життєві труднощі

Прийомні сім'ї  та дитячі будинки сімейного типу здатні створити всі необхідні умови для повноцінного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім'я - це сім'я, або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла від 1 до 4 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, для виховання і спільного проживання.

Дитячий будинок сімейного типу - це сім'я, яка створюється за бажанням подружжя або окремої особи (батьки-вихователі), які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Держава піклується про прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу:

• прийомні діти зберігають статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, і користуються усіма відповідними пільгами;
  • прийомні батьки, батьки-вихователі отримують від держави щомісячну соціальну допомогу на утримання дітей;
  • прийомні батьки, батьки-вихователі отримують щомісячне грошове забезпечення за виконання своїх обов’язків;
  • прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу супроводжує соціальний працівник, який підтримує та допомагає долати труднощі.

Допоможіть знедоленим дітям, аби вони розквітали, жили, раділи та наповнювали щастям наш світ! Хай сьогодні, такі очікувані і бажані слова «Я твоя мама» почують покинуті і знедолені діти.

За консультаціями та порадами з питань створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу Ви можете звернутися до: КУ «Центр з надання соціальних послуг» за адресою: с. Вільшанка, вул. Короченська, 2.

Начальник комунальної установи

«Центр з надання соціальних послуг»

Вільшанської сільської ради

Ірина ЦАПУН