Відбулась щотижнева апаратна нарада

Дата: 22.03.2021 17:17

Фото без опису22 березня керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ради Валентина Ратошнюк провела щотижневу нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів сільської ради.

Під час наради підведено підсумки роботи органу місцевого самоврядування за попередній тиждень та окреслено плани та завдання на тиждень, що розпочався.

Посадовим особам ради наголошено на необхідності подачі декларацій про майно та доходи за 2020 рік до 31 березня 2021 року.

Озвучено питання, які заплановано розглянути на черговому засіданні виконавчого комітету сільської ради, та акцентовано на підготовці інформацій та проєктів рішень з даних питань, а також питань, які будуть винесені на чергову сесію ради.

За інформацією начальника відділу фінансів Світлани Ліпкус, виконання плану доходів на 2021 рік станом на 22.03.2021 року становить 103 %.

Ігор Кучмій, начальник відділу освіти, молоді та спорту, доповів, що учні 1-4 класів ЗЗСО громади (крім Карповецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та учнів 4-го класу Галіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів) приступили до навчання, решта навчаються дистанційно.

Відповідно до вимог «червоної» зони сільською радою обмежено прийом громадян, проте рада продовжує працювати у штатному режимі.