Заклади освіти забезпечено канцелярським приладдям

Дата: 24.03.2021 15:07

Сучасне офісне та освітнє життя, незважаючи на засилля електроніки, важко уявити без канцелярського приладдя. В закладах освіти створюється багато документів, які необхідно впорядковувати та зберігати, і канцтовари є для цього найкращими помічниками. А як люблять малювати, клеїти, робити різні поробки вихованці дитячих садочків та школярі, що розвиває в них уяву, моторику рук та інші корисні якості!

З цією метою Вільшанська сільська рада закупила для закладів дошкільної та загальної середньої освіти різноманітні канцелярські вироби та приладдя: офісний папір, кольоровий папір та картон, ватмани, скотчі великі і малі, кольорові магніти, кольорові чорнила для принтерів, кольорові кнопки-гвіздки, кольорові олівці та маркери. Адміністрації закладів отримали також різноманітні папки для зберігання документів, канцелярські книги-журнали, степлери зі скобами, скріпки та файли. Для початкових класів придбано плівку для ламінування та фотопапір, для більших ЗЗСО і ЗДО – клеєві пістолети із запасами силіконового клею.

Наразі відбувається доставка замовлених канцелярських товарів до закладів освіти.