Навчання для членів призовної комісії

Дата: 30.03.2021 14:01

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради Ігор Кучмій та головний спеціаліст з кадрового забезпечення Оксана Мельнічук, які є членами Житомирської районної комісії № 5 з проведення призову на строкову службу, вчора, 29 березня, взяли участь в інструктивно-методичних зборах з питань призову.

Збори відбулись на базі Чуднівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військового комісаріату) за участі членів призовної комісії та інших працівників, які залучаються до роботи на призовній дільниці Чуднівського РТЦК та СП під час призову навесні 2021.

Під час зборів розглянуто наступні питання:

- аналіз і підсумки недоліків при проведенні призову громадян восени 2020 року на строкову військову службу, вжиття заходів щодо поліпшення роботи призовної комісії при проведені призову навесні 2021 року;

- організація роботи на призовній дільниці в період проведення призову;

- вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», порядок проведення призову громадян на строкову військову службу, вивчення функціональних обов’язків членів призовної комісії.