Зустріч з батьками школярів Подолянець

Дата: 08.04.2021 12:11

Сьогодні, 8 квітня, сільський голова Сергій Мельник зустрівся із активними жительками села Подолянці – матерями дітей, що навчаються у Комунальному закладі «Вільшанський ліцей».

Жителі села звернулись до керівництва громади з проханням на наступний навчальний рік внести зміни у маршрут і графік руху шкільного автобуса, який здійснює підвіз дітей із Подолянець у ліцей. На даний час, враховуючи те, що стоянка шкільного автобуса знаходиться у селі Волосівка, маршрут його руху складений таким чином, що вранці дітей у селі Подолянці забирають першими, а додому після уроків вони приїжджають останніми.

Батьків турбує ранній виїзд дітей з дому, оскільки вони багато часу проводять у дорозі, довго чекають початку уроків і в кінці навчального дня стомлені.

До обговорення долучились директор ліцею Ігор Гопкало та головний спеціаліст з питань освіти Інна Улановська.

Голова громади наголосив, що дане питання буде детально вивчене, побажання батьків будуть обов’язково враховані при розробці та затвердженні маршрутів руху шкільних автобусів на наступний навчальний рік. Адже інтереси дітей завжди мають стояти вище питання економії пального.

Користуючись нагодою, жительки Подолянець обговорили із сільським головою проблеми села, що їх турбують: ремонт доріг, збереження випасу худоби, вплив на власників та працівників місцевої ферми щодо випасу птиці (останнє питання передано до вивчення начальнику відділу «Спеціалісти ради» Сергію Дзюбанчуку) тощо.