У Вільшанці зрізають аварійні дерева

Дата: 12.04.2021 23:58

Жителі вулиці Західної, що у Вільшанці, неодноразово звертались до сільської ради щодо вирішення питання про ліквідацію аварійних дерев, які ростуть на межі вулиці та ПрАТ «ЧУДНІВСЬКИЙ РАЙАГРОХІМ».

Височезні ясени, частина з яких у минулому були вражені блискавкою, викликали стурбованість серед місцевих жителів: невідомо коли, не витримавши чергових сильних поривів вітру, дерева могли впасти та зруйнувати помешкання, розташовані поряд, чи завдати іншої біди.

Пройшовши ряд бюрократичних процедур та нарешті отримавши відповідні дозвільні документи від Державної екологічної інспекції Поліського округу, працівники сільської ради спільно із досвідченими спеціалістами та небайдужими жителями села, озброївшись необхідними інструментами та обладнанням, проводять роботи по зрізанню даних ясенів.

Деревні матеріали будуть використані для опалення приміщень комунальної власності.