Проведено засідання шостої сесії Вільшанської сільської ради

Дата: 15.04.2021 23:59

Сьогодні, 15 квітня, під головуванням сільського голови  Сергія Мельника відбулось засідання 6-ої сесії 8-го скликання Вільшанської сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів з 22 обраних, старости сіл громади, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк, начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький та начальник фінансового відділу ради Світлана Ліпкус.

Депутатами та сільським головою розглянуто, обговорено та проголосовано 425 питань відповідно до порядку денного, які напередодні були опрацьовані на засіданнях постійних комісій, та різне. Зокрема, прийнято рішення про:

• зміну назви Вільшанської сільської ради (відтепер Житомирський район вказуємо офіційно);
  • Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вільшанській територіальній громаді на 2021-2022 роки;
  • зміни до Програми сприяння оборонній та мобілізаційній готовності на 2019-2021 роки;
  • Програму благоустрою населених пунктів Вільшанської сільської ради на 2021 рік;
  • Правила благоустрою територій населених пунктів Вільшанської сільської ради;
  • щорічний огляд-конкурс з благоустрою населених пунктів на території Вільшанської сільської ради;
  • внесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Волосівської ЗОШ І-ІІ ст.;
  • надання дозволу на демонтаж нежитлових приміщень Вільшанської сільської ради;
  • надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради;
  • внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік;
  • затвердження умов продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Вільшанської сільської ради;
  • надання дозволу на викуп земельної ділянки;
  • інвентаризацію земельних ділянок;
  • припинення дії договорів оренди земельних ділянок (не витребуваних земельних часток (паїв)) ТОВ «Аграрний Фонд Терещенка»;
  • земельні питання.

Фото без описуНайбільш бурхливим було обговорення питань щодо програми благоустрою територій громади та проведення щорічного огляду-конкурсу з благоустрою населених пунктів, внесення змін до сільського бюджету, демонтажу нежитлових будівель ради та внесення на громадське обговорення проєкту рішення про ліквідацію Волосівської школи.

У різному депутати підтримали звернення сільської ради до Головного управління Держгеокадастру, Президента та Прем’єр-міністра України щодо усунення вчинених порушень земельного законодавства України при виділенні невідомим особам земельних ділянок, що мали бути передані у комунальну власність Вільшанської сільської ради.