Матері-героїні громади приймали вітання від депутата обласної ради та сільської ради

Дата: 12.05.2021 00:24

З нагоди Дня матері, який ми відзначали в неділю, 9 травня, у Вільшанську територіальну громаду надійшли вітання та приємні сюрпризи від депутата обласної ради, підприємця та мецената Ігоря Ходака.

На прохання Ігоря Євгеновича працівники сільської ради відвідали 62 матерів-героїнь, що проживають у селах громади, висловили їм найщиріші слова привітань, подяки за відважний подвиг материнства, а також теплі побажання. Кожна з цих жінок народила та виховала п’ятеро і більше дітей, прищеплюючи їм найкращі чесноти, дбаючи про освіту, виховання та розвиток дітей.

В одній із цих багатодітних родин напередодні народилося восьме маля. Молоду сім’ю відвідав сільський голова Сергій Мельник, привітавши з новонародженим, побажавши гарної долі усім чудовим дітям родини, та вручивши подарунки від Ігоря Ходака і від себе особисто. На попередній сесії Вільшанської сільської ради даним батькам, жителям села Карпівці, депутатами було виділено земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

До речі, із 62 матерів-героїнь Вільшанської громади, 34 проживають саме у Карпівцях.

Ще раз вітаємо усіх мам! Будьте щасливими! Нехай Господь благословить вас і ваші родини!