Матері-героїні громади приймали вітання від депутата обласної ради та сільської ради

Дата: 12.05.2021 00:24

З нагоди Дня матері, який ми відзначали в неділю, 9 травня, у Вільшанську територіальну громаду надійшли вітання та приємні сюрпризи від депутата обласної ради, підприємця та мецената Ігоря Ходака.

Фото без описуНа прохання Ігоря Євгеновича працівники сільської ради відвідали 62 матерів-героїнь, що проживають у селах громади, висловили їм найщиріші слова привітань, подяки за відважний подвиг материнства, а також теплі побажання. Кожна з цих жінок народила та виховала п’ятеро і більше дітей, прищеплюючи їм найкращі чесноти, дбаючи про освіту, виховання та розвиток дітей.

Фото без описуВ одній із цих багатодітних родин напередодні народилося восьме маля. Молоду сім’ю відвідав сільський голова Сергій Мельник, привітавши з новонародженим, побажавши гарної долі усім чудовим дітям родини, та вручивши подарунки від Ігоря Ходака і від себе особисто. На попередній сесії Вільшанської сільської ради даним батькам, жителям села Карпівці, депутатами було виділено земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

Фото без описуДо речі, із 62 матерів-героїнь Вільшанської громади, 34 проживають саме у Карпівцях.

Ще раз вітаємо усіх мам! Будьте щасливими! Нехай Господь благословить вас і ваші родини!