Представники сільської ради взяли участь у спортивних змаганнях між громадами району

Дата: 14.05.2021 22:40

Сьогодні, 14 травня, у селищі Романів відбулися зональні змагання ХІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.

Участь у змаганнях взяли команди працівників та депутатів Вільшанської, Чуднівської, Курненської, Миропільської, Романівської та Довбиської територіальних громад Житомирського району.

Команди змагалися у 5 видах спорту: волейболі, міні-футболі (чоловічому футзалі), настільному тенісі, шашках та швидких шахах.

Вільшанська громада представила команди у майже всіх видах спорту, крім футзалу та настільного тенісу. І маємо призові місця!

Наталія Кайдановська, спеціаліст І категорії фінансового відділу сільської ради, здобула І місце серед жінок у швидких шахах.

Леся Мудревська, спеціаліст-землевпорядник, посіла ІІ місце серед жінок у змаганнях із шашок (до речі, І місце посіла представниця сусідньої Чуднівської громади).

Староста Галіївського старостинського округу Анатолій Снігур та головний спеціаліст із земельних питань Олександр Комашевський здобули бронзу серед чоловіків у шашках та швидких шахах.

Команда Вільшанської сільської ради з волейболу посіла 4 місце серед команд-учасників (члени команди: начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій, головний спеціаліст з питань освіти Інна Улановська, головний спеціаліст з кадрових питань Оксана Мельнічук, начальник відділу «Спеціалісти ради» Сергій Дзюбанчук, староста Волосівського старостинського округу Дмитро Сімашко, спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Руслана Цимбал, депутат ради Олександр Гонишнюк).

Представники команд, що здобули перші місця, представлятимуть зональну команду на обласних змаганнях у Житомирі.