Ліцеїсти вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Дата: 11.05.2021 15:25

8 та 9 травня в Україні, так само як у всьому світі, відзначаються Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам'яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню - усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Саме з нагоди цієї пам'ятної дати, класним керівником 7 класу КЗ «Вільшанський ліцей» Галиною Залівіною була проведена відкрита виховна година за темою: «Не загасити пам'яті вогонь», метою якого стало формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, пробудження бажання вивчити історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

Під час заходу діти декламували вірші, розповідали пізнавальні історії, прослуховували музичні твори тих буремних військових часів.

Хвилиною мовчання та зі свічкою в руках учні вшанували пам'ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях та співвітчизників, загиблих у військових діях на сході країни.

Закінчився захід покладанням квітів до пам'ятного знаку невідомим солдатам.

Ми повинні пам'ятати, якою страшною трагедією була ця війна для українців, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.