Відбулась восьма сесія Вільшанської сільської ради

Дата: 01.06.2021 10:49

Вчора, 31 травня, під головуванням сільського голови  Сергія Мельника відбулося засідання 8-ої сесії 8-го скликання Вільшанської сільської ради.

Фото без описуУ роботі сесії взяли участь 17 депутатів з 22 обраних, старости сіл громади, начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький, начальник фінансового відділу ради Світлана Ліпкус, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій та фахівці із земельних питань Сергій Дзюбанчук і Олександр Комашевський. На сесію не з’явились депутати: Володимир Косенко, Іван Петрик, Олександр Шах, Володимир Лисак та Валентина Соколюк. Також на сесію прибули працівники Волосівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та жителі Волосівки.

Фото без описуДепутатами та сільським головою розглянуто, обговорено та проголосовано 268 питань відповідно до порядку денного, які напередодні були опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій, та різне.

Фото без описуБурхливим було обговорення питання щодо ліквідації Волосівської школи, до якого долучились прибулі на сесію громадяни. Зокрема, педагогів турбує їх подальше працевлаштування та збереження приміщення школи, батьків учнів – організація підвезення та харчування дітей тощо. Рішення про ліквідацію Волосівської ЗОШ І-ІІ ступенів підтримане 14 голосами, 2 депутатів виступили проти, 2 утримались.

Також на сесії прийнято рішення про:

• внесення змін до Програми «Про підтримку учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Вільшанської ОТГ на 2020-2023 роки»;
  • внесення змін до сільського бюджету;
  • затвердження розпоряджень сільського голови;
  • ліквідацію Кілківського ЗДО «Зірочка»;
  • зміну назви та затвердження Статуту Маловолицького ЗДО у новій редакції;
  • припинення шляхом ліквідації Бейзимівської, Вільшанської, Галіївської, Маловолицької, Карповецької, Кілківської та Трощанської сільських виборчих комісій Чуднівського району Житомирської області;
  • перспективний план розвитку мережі закладів загальної середньої освіти у Вільшанській територіальній громаді на 2021-2023 роки;
  • затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва та експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проєктної документації;
  • завершення приватизації об’єкта комунальної власності;
  • надання дозволу на списання матеріальних цінностей;
  • безоплатну передачу майна комунальної власності на баланс сільської ради;
  • перепрофілювання КП ТСОТ «Юність», зміну назви, видів економічної діяльності та затвердження Статуту у новій редакції;
  • внесення змін до контракту з Павленко Л. В.;
  • затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Кілки, с. Волосівка;
  • затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
  • надання дозволів на виготовлення генеральних планів с. Бейзимівка, с. Галіївка, с. Карпівці, с. Мала Волиця, с. Волосівка, с. Кілки, с. Подолянці;
  • надання дозволів на розроблення планів зонування територій с. Бейзимівка, с. Галіївка, с. Карпівці, с. Мала Волиця, с. Волосівка, с. Кілки, с. Подолянці;
  • внесення змін до рішень сесій сільської ради;
  • земельні питання.

З підсумками відкритого поіменного голосування по розглянутих питаннях можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Вільшанської сільської ради. Рішення сесії будуть оприлюднені у термін, встановлений законодавством України.