Завдяки меценатам у Галіївці встановлено сучасний дитячий ігровий майданчик

Дата: 03.06.2021 11:36

Щирі дитячі посмішки та веселий сміх і гамір дітвори – таким був День захисту дітей у Галіївці цього року. Адже саме 1 червня відбулося урочисте відкриття нового ігрового майданчика для дітей у селі.

Спонсором встановлення майданчика виступила компанія «Кусто Агро», яка виділила 98 тис. грн. на його облаштування. До речі, це уже не перша благодійна допомога компанії нашій громаді та району, сподіваємось і на подальшу співпрацю.

Генеральний директор ТОВ «Кусто Агро» Алішер Тяжин та голова Вільшанської громади Сергій Мельник перерізали яскраву стрічку, як символ початку нової сторінки у дитинстві малюків Галіївки.

Для дітей, жителів села та гостей свята лунали хвилюючі виступи вихованців Галіївського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок», учнів Галіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, юних аматорів із сусідніх сіл, глядачів приємно здивував запальний танок, веселили дотепні гуморески.

У своєму вітальному виступі генеральний директор ТОВ «Кусто Агро» Алішер Тяжин відмітив, що робити такі благодійні вчинки надзвичайно приємно, адже дитячі посмішки – найкраща вдячність та нагорода. Також пан Алішер повідомив, що на цьому «Кусто Агро» не зупиниться – попереду ще не один спонсорський проєкт.

Сільський голова Сергій Мельник від імені усієї громади подякував меценатам за неодноразову допомогу та можливість такої важливої події у житті Галіївки – появі дитячого ігрового простору. Голова ради вкотре відмітив, що громада може бути сильною лише завдяки підтримці та співпраці з місцевими підприємцями. Також Сергій Аркадійович зазначив, що у поточному році сільською радою заплановано встановити дитячі ігрові майданчики у ряді сіл громади, зокрема у Малій Волиці, Вільшанці, Подолянцях і не лише.

Анатолій Снігур, староста Галіївського старостинського округу, від імені галіївчан подякував усім за допомогу, побажав міцного здоров’я, розвитку, успіхів та зазначив, що поява дитячого майданчика – знакова та надзвичайно очікувана подія для села. Безмежна радість в очах дітей – тому підтвердження.

Сюрпризом від «Кусто Агро» для присутніх стали надзвичайні виступи танцювального колективу з Любара, а також смачне морозиво для малюків. Працівники Галіївського старостинського округу частували гостей свята запашним короваєм та освіжаючими напоями, приготованими власноруч.

Впевнені: тепер літо для дітей Галіївки пройде набагато веселіше!