Проведено нараду та навчання для працівників апарату ради

Дата: 07.06.2021 09:13

Фото без опису7 червня керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Валентина Ратошнюк провела щотижневу нараду із працівниками апарату та структурних підрозділів ради.

Фото без описуУ ході наради розглянуто актуальні робочі питання, підсумовано проведену роботу упродовж минулого тижня та напрацьовано плани на поточний тиждень.

Крім того, Валентина Володимирівна провела для працівників сільської ради навчання щодо посилення кібернетичної захищеності офіційних електронних інформаційних ресурсів органу місцевого самоврядування та підвищення медіаграмотності посадових осіб:

• при використанні електронних поштових та інших сервісів для обміну інформацією з метою упередження ризиків можливого витоку інформації з обмеженим доступом та персональних зданих;
  • при користуванні соціальними мережами в службових та особистих цілях;
  • щодо формування навичок критичної оцінки інформації на предмет достовірності.