Відбулась нарада щодо відзначення Дня молоді та Дня Конституції України

Дата: 09.06.2021 15:16

Фото без описуСьогодні, 9 червня, сільський голова Сергій Мельник, спільно із спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту Ігорем Кучмієм та Інною Улановською провели робочу нараду із старостами населених пунктів, а також керівниками закладів загальної середньої освіти та працівниками закладів культури Вільшанської сільської ради.

Фото без описуПід час зустрічі обговорено організаційні моменти щодо відзначення у громаді Дня молоді та Дня Конституції України.

Зниження рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 та послаблення карантинних обмежень дозволяє провести масові заходи для населення.

Фото без описуСтарости старостинських округів озвучили свої плани та напрацювання щодо відзначення святкових дат, ділились ідеями з колегами. Обговорено технічні можливості кожного округу (наявність закладів культури, місць для масових заходів на свіжому повітрі, необхідної музичної техніки та місцевих аматорів сцени, які можуть підготувати концертні номери). Задумів багато: тематичні вікторини, виставки, конкурси, фотозони, турніри, концерти, дискотеки тощо.

Фото без описуКеруючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк наголосила старостам щодо подання кандидатур жителів сіл для відзначення грамотами та подяками сільської ради з нагоди 25-ої річниці прийняття Конституції нашої держави.

Фото без опису«Ми повинні об’єднати та скоординувати зусилля усіх, але разом з тим дотримуватись усталених традицій кожного населеного пункту громади при проведенні свят», - наголосив Сергій Мельник.

Очікуємо на яскраві заходи, адже Вільшанська громада багата талантами.