Чуднівська лікарня отримала допомогу для боротьби з COVID-19 від благодійного фонду «KustoHelp»

Дата: 09.06.2021 17:14

Нещодавно казахстанський благодійний фонд «KustoHelp» придбав для Чуднівської лікарні апарат штучної вентиляції легень вартістю 581 500 грн.

Вільшанський сільський голова Сергій Мельник взяв участь в урочистому врученні та запуску в дію обладнання, яке може допомогти врятувати життя громадян, та щиро подякував генеральному директору ТОВ «KustoAgro» Алішеру Тяжину за небайдужість і неодноразову допомогу району та Вільшанській громаді зокрема.

Головний лікар Ігор Лукашенко відмітив, що у час пандемії така допомога надзвичайно відчутна і потрібна, але, на жаль, рідкість. Адже апарат ШВЛ використовується не лише при лікуванні хворих на COVID-19, а й при черепно-мозкових травмах та коматозних станах. Ігор Вікторович провів невелику екскурсію для представників компанії-мецената та присутніх голів громад Чуднівщини територією закладу охорони здоров’я, продемонстрував роботу нещодавно встановленої сучасної кисневої станції та розповів про роботу лікарні в період епідемії коронавірусу.

«KustoHelp» - приватний благодійний фонд для боротьби з пандемією COVID-19, який заснували акціонери міжнародного холдингу Kusto Group у Казахстані.

В Україні Kusto Group з 2012 року займається аграрним бізнесом і представлений групою компаній KustoAgro, до складу якої також входить ТОВ «Аграрний Фонд Терещенка».

Спочатку «KustoHelp» допомагав лікарням та малозабезпеченим верствам населення у Казахстані. Цього року було виділено 136 тис. дол. для адресної допомоги лікарням України.

«В першу чергу ми зв’язалися з лікарнями, які обслуговують наших працівників та пайовиків в регіонах нашої присутності. 10 лікарень Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей отримали адресну допомогу. Співпрацювали з кожною лікарнею індивідуально, відповідно до їх потреб: закуповували засоби індивідуального захисту, препарати та сучасне якісне медичне обладнання», - зазначив Алішер Тяжин, генеральний директор KustoAgro.

Вкотре переконуємось, що лише у співпраці із бізнесом та підприємцями можливий розвиток громад та покращення добробуту їх жителів.

Щиро дякуємо благодійникам за допомогу! Зичимо міцного здоров’я та процвітання!