Відбулась апаратна нарада з працівниками сільської ради
Дата: 14.06.2021 10:56
Кількість переглядів: 764
14 червня відбулась щотижнева нарада із працівниками апарату та структурних підрозділів сільської ради під головуванням керуючого справами виконкому Валентини Ратошнюк.
Під час наради підведено підсумки діяльності за минулий тиждень та розглянуто актуальні робочі питання.
Зокрема, обговорено стан виконання сільського бюджету, підготовку до відзначення Дня Конституції України і Дня молоді, завершення ЗНО у випускників ЗЗСО громади, стан роботи з сім’ями, де виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, стан обслуговування одиноких громадян, що перебувають на обліку в КУ «Центр з надання соціальних послуг», хід проведення літніх робіт з благоустрою тощо.