У Вільшанській громаді вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Дата: 22.06.2021 11:51

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. Саме цього дня у далекому 1941 році розпочався збройних напад фашистів на Радянський Союз, до складу якого входила й Україна.

Сьогодні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, тих, хто так і не повернувся додому, назавжди зникнувши у кривавому мареві тієї великої війни. Вічна їм пам’ять.

Незліченні жертви, руїни і спустошення — страшна ціна, яку довелося заплатити, у тому числі і нашому народові за підступну змову двох тоталітарних режимів Сталіна та Гітлера.

Вічна слава усім воїнам-фронтовикам та тим, хто воював у підпіллі. Усім, хто боровся проти тоталітаризму і поклав життя за мир і свободу в Європі та усьому світі.

Сумно, проте закінчення Другої світової не принесло Україні омріяної волі і миру. Більше того, боротися за нашу свободу і незалежність ми змушені і досі.

Восьмий рік багаття війни, розпалене імперськими амбіціями Кремля, палає на нашій землі. І знову герої, які пам’ятають бойову славу своїх предків, зі зброєю в руках стали на захист своєї Батьківщини.

Сьогодні у населених пунктах Вільшанської громади за участі працівників сільської ради, старостинських округів, закладів культури та освіти, громадськості, а також правоохоронців, відбулися жалобні церемонії. Пам’ять жертв та героїв Другої світової війни вшановано хвилиною мовчання, до пам’ятних знаків покладені квіти.

Слава захисникам України усіх поколінь!

Слава Україні! Слава її Героям!

Село Вільшанка

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСело Бейзимівка

Фото без описуФото без описуФото без опису Село Волосівка

Село Галіївка