Відбулась нарада з працівниками сільської ради під головуванням керуючого справами виконкому

Дата: 22.06.2021 09:33

Сьогодні, 22 червня, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк провела щотижневу апаратну нараду з колективом Вільшанської сільської ради.

Під час наради підсумовано діяльність органу місцевого самоврядування за попередній тиждень.

Також окреслено плани на поточний робочий тиждень, який хоч і короткий, проте обіцяє бути насиченим і продуктивним: очікується проведення засідання виконавчого комітету ради, чергової сесії, масових заходів з нагоди Дня Конституції та Дня молоді, випускних вечорів у школах.

Крім того, обговорено вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, хід проведення літніх робіт з благоустрою та ін. За результати наради керівникам структурних підрозділів та працівникам ради надано відповідні доручення.