У Вільшанці відсвяткували День Молоді та День Конституції України

Дата: 28.06.2021 12:06

У п’ятницю, 25 червня, напередодні святкових дат, у селі Вільшанка відбулися масові заходи з нагоди Дня молоді та 25-річниці Дня Конституції України.

Фото без описуПроведено конкурс дитячого малюнку на асфальті, участь в якому взяли маленькі вільшанчаночки Діана Гришко, Наталія та Ілона Коваль, Софія, Діана та Анна Мельник, а також Вікторія Дубова. Усіх дівчаток нагороджено символічними подарунками, окремо члени журі відмітили малюнок Анни Мельник «За мир в Україні», який їх найбільше вразив.

Фото без описуУ турнірі з настільного тенісу брали участь Олександр Ткачук, Богдан Кальчук, Олексій Вальдман, Юрій Коваль, Віктор та Ярослав Тагієві. Найбільше перемог здобув Олександр Ткачук, подарунками відмічено усіх учасників турніру.

Фото без описуВвечері у глядацькій залі будинку культури відбувся святковий концерт. Для глядачів, яких, до речі, була повна зала, лунали виступи аматорів сцени: солісток Злати Скаскової, Олександри та Юлії Павлових, Ярослава Тагієва, Юрія Коваля, Лізи Бабайцевої, вокального колективу «Віола» (Анастасія Буневич, Юлія Павлова, Іванна Микитюк, Вікторія Тагієва, Руслана Лещук), вокального колективу сільської ради «Грація» (Оксана Мельнічук, Катерина Фурманчук, Інна Улановська, Руслана Цимбал, Мирослава Скоржепа), директора будинку культури Павла Ренькаса.

Фото без описуІз власною дотепною гуморескою виступив випускник ліцею Данило Стаценко. Ведучими свята були Юлія Павлова та Артем Горобець. Музичне вітання подарував вокально-інструментальний ансамбль Вільшанського будинку культури під керівництвом Миколи Пащенка (Микола Пащенко, Павло Ренькас, Михайло Пащенко, Юрій Лозовий, Андрій Цьопич).

Фото без описуЗ вітальним словом від керівництва громади виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій. Також Ігор Вікторович вручив грамоти і подяки сільської ради та грошову винагороду з нагоди 25-річної річниці прийняття Конституції, за активну громадську позицію, високу активність та внесок у розвиток села жителям Вільшанки: фельдшеру Катерині Пилипчук, юному історику Данилу Стаценку та місцевому підприємцю Борису Халмірзаєву.

Глядачі, що вже встигли скучити за масовими заходами протягом дії карантинних обмежень, дякували артистам бурхливими оваціями.

Протягом дня поряд з приміщенням будинку культури працювали розваги для дітей: батут, прокат вело- та електромашинок, солодка вата, попкорн та інші солодощі.