Знання про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою підвищили спеціалісти із земельних питань сільської ради

Дата: 09.07.2021 16:21

Сьогодні, 9 липня, у приміщенні Вільшанської сільської ради відбувся інформаційний захід із підвищення компетентності фахівців із земельних питань.

Роман Фарбота, заступник начальника Чуднівського бюро правової допомоги, детально розповів про:

• існуючі ризики самовільного зайняття земельної ділянки;

• порядок дій особи у разі виявлення використовування її земельної ділянки без згоди сторонньою особою;

• способи повернення самовільно зайнятої земельної ділянки – добровільний, позасудовий та судовий порядки усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою;

• види відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки;

• аспекти відшкодування шкоди, завданої самовільним зайняттям земельної ділянки тощо.

Фото без описуУчасть у заході взяли: фахівці із земельних питань відділу «Спеціалісти ради» Сергій Дзюбанчук, Олександр Комашевський та Леся Мудревська, начальник відділу кадрового та правового забезпечення, юрисконсульт ради Олександр Баліцький, головний спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури Олександр Онищук, керуючий справами виконавчого комітету Валентина Ратошнюк, депутат ради Мирослава Скоржепа.

Фото без описуКрім надання вичерпної інформації із сфери земельних відносин, Роман Ростиславович охоче відповідав на запитання працівників сільської ради із цивільного, адміністративного та сімейного права.

Щиро вдячні за змістовний захід та сподіваємось на подальшу співпрацю із Бюро безоплатної правової допомоги.