Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 26.07.2021 23:24

Сьогодні, 26 липня, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, що діє при виконавчому комітеті Вільшанської сільської ради.

Відповідно до порядку денного, членами комісії розглянуто 5 питань, що стосуються соціально-правового захисту дітей громади, та прийнято рішення щодо:

• доцільності зарахування 2-х малолітніх дітей на цілодобове перебування у спеціальний заклад освіти відповідно до заяв законних представників дітей (с. Галіївка, с. Карпівці);
  • доцільності надання дозволу органу опіки і піклування на дарування майна малолітній дитині (с. Вільшанка);
  • взяття під соціальний супровід неповнолітньої дитини на період літніх канікул (с. Вільшанка);
  • стану виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно неповнолітньої дочки (с. Бейзимівка).

Фото без описуКрім членів комісії, запрошених дитини і матері, участь у засіданні із правом дорадчого голосу взяла Валентина Юріївна Ількова, т. в. о. директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Чуднівської міської ради, що передбачено Порядком зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів незалежно від типу, форми власності та підпорядкування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 586 від 01.06.2020 року.