На традиційній апаратній нараді обговорено плани на робочий тиждень, що розпочався

Дата: 26.07.2021 09:54

Сьогодні, 26 липня, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Валентина Ратошнюк провела щотижневу апаратну нараду з колективом Вільшанської сільської ради.

Фото без описуПід час наради підсумовано діяльність органу місцевого самоврядування за попередній тиждень та окреслено плани на поточний робочий тиждень: заплановано проведення чергової сесії ради (якому передуватиме проведення засідань постійних комісій ради), та засідання виконавчого комітету сільської ради. Відповідно, необхідно завершити, за необхідності, підготовку матеріалів та проєктів рішень.

Фото без описуОлександр Онищук, головний спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури, повідомив, що не усі підприємства, установи і організації, розташовані на території громади, дотримуються правил благоустрою; на жаль, серед жителів громади, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, на даний час відсутні бажаючі працювати на громадських роботах. Тривають заходи із благоустрою, зокрема, продовжується укладання плитки перед адміністративною будівлею сільської ради.

Фото без описуВалентина Ратошнюк наголосила, що необхідно розробити план заходів та розпочати підготовку до відзначення 30-ї річниці Незалежності України, а також днів села у населених пунктах громади.

Крім того, Валентина Володимирівна довела до відома працівників лист про посилення уваги та заходів безпеки щодо попередження терористичних актів.

За результатами наради керівникам структурних підрозділів та працівникам ради надано відповідні доручення.