Відбувся черговий захід з підвищення обізнаності населення про можливості безоплатної правової допомоги

Дата: 25.07.2021 00:20

Фото без опису23 липня Роман Фарбота, заступник начальника Чуднівського бюро правової допомоги, провів черговий запланований інформаційний захід із підвищення правової компетентності. Участь у заході взяли спеціалісти відділів сільської ради, працівники Вільшанського сільського будинку культури, а також поліцейські офіцери громади Руслан Яремчук та Богдан Музичук, які повсякчас направляють громадян у бюро для отримання кваліфікованої правової допомоги.

Фото без описуРоман Ростиславович детально розповів, хто має право на отримання безоплатної первинної правової допомоги (БППД), які види послуг відносяться до БППД, хто є суб’єктами надання такої допомоги та які документи необхідно надати для її отримання.

Фото без описуКрім того, фахівець бюро надав вичерпні відповіді на запитання присутніх, зокрема, про аспекти стягнення аліментів з осіб, що перебувають у розшуку, порядок дій, необхідний для продовження терміну прийняття спадщини, з питань сімейного та земельного права.

Також пан Роман надав інформаційні буклети з актуальних питань для розповсюдження їх у старостинських округах громади.

Нагадуємо, що місцеве бюро безоплатної правової допомоги розташоване за адресою:

м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, буд. 132

тел. (04139) 2 12 93, 0-800-213-103