Відбулась десята сесія Вільшанської сільської ради

Дата: 29.07.2021 10:53

Вчора, 28 липня, під головуванням сільського голови  Сергія Мельника відбулося засідання 10-ої сесії 8-го скликання Вільшанської сільської ради.

Фото без описуУ роботі сесії взяли участь 16 депутатів з 22 обраних, старости сіл громади, а також начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький, начальник фінансового відділу ради Світлана Ліпкус, керуючий справами виконкому Валентина Ратошнюк та спеціалісти із земельних питань відділу «Спеціалісти ради» Сергій Дзюбанчук та Олександр Комашевський.

Фото без описуНа сесію не з’явились депутати: Ігор Гопкало, Сергій Передрій, Іван Петрик, Олександр Шах, Володимир Лисак, Людмила Ратошнюк.

Перед тим, як розпочати сесію, голова ради Сергій Мельник довів до відома присутніх лист щодо усунення недоліків в антитерористичному захисті, наголосив на необхідності проведення серед населення масштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи в даному напрямку.

Депутатами та сільським головою розглянуто, обговорено та проголосовано понад 180 питань та різне згідно з порядком денним, які напередодні були опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій:

• внесення змін до Програми соціального, економічного та культурного розвитку громади на 2021 рік та до сільського бюджету на 2021 рік;
  • затвердження розпорядження сільського голови;
  • надання матеріальної допомоги жителям громади;
  • надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність громади у новій редакції;
  • надання дозволу на викуп земельної ділянки;
  • надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу на аукціоні;
  • про укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення;
  • Порядок призначення керівників комунальних закладів;
  • внесення змін до рішень сесій;
  • блоки питань із земельних відносин (про вилучення земельних ділянок за заявами громадян, про передачу у власність земельних ділянок, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність/оренду, про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність, про надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення ділянок у власність, про відмову у наданні дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність) та ін.

Після прийняття рішень по питаннях, внесених у порядок денний, сільський голова Сергій Мельник та присутні на сесії привітали з днем народження депутаток-іменинниць Зінаїду Сагановську та Ольгу Бенис (що святкувала уродини кількома днями раніше), подарувавши яскраві квіти та висловивши найщиріші побажання.