У Вільшанці гучним концертом відсвяткували День Державного Прапора та 30-ту річницю Незалежності України

Дата: 22.08.2021 02:15

У п’ятницю, напередодні святкових дат, у селі Вільшанка – адміністративному центрі громади – відбувся святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора та  30-ї річниці Незалежності України.

На державне свято у Вільшанці зібралися місцеві жителі родинами та гості, мешканці навколишніх населених пунктів, – глядацька зала сільського будинку культури була повною глядачів.

Фото без описуЗ вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Сергій Мельник, закликавши задуматись, що кожен з нас зробив для незалежності Батьківщини, та побажавши присутнім і усім жителям громади міцного здоров’я, добробуту і злагоди у домівках, щастя, успіхів, достатку та впевненої віри у світле майбутнє. Голова громади нагородив грамотами та подяками сільської ради жителів Вільшанки: директора ЗДО «Пізнайко» Світлану Горбачевську, місцевих підприємців Олександра Ткачука і Володимира Чешука, відданого справі робітника ради Олександра Шуляра.

Фото без описуХвилиною мовчання присутні вшанували героїв, що полягли у боротьбі за цілісність, свободу і суверенітет України в усі часи.

Любов до рідної землі, вміння вирощувати хліб, боротьба за волю і незалежність поєднались у пам’яті людей зі славним минулим та героїчним сучасним. У святкуванні Дня Незалежності взяли участь діти, молодь та старше покоління. Глядачі щиро аплодували місцевим аматорам: солісткам Златі Скасковій, Олександрі та Юлії Павловим, Ярославу Тагієву та Тимофію Січкаруку, вокальному колективу «Віола» (Анастасія Буневич, Юлія Павлова, Іванна Микитюк, Вікторія Тагієва, Руслана Лещук), вокальному колективу сільської ради «Грація» (Оксана Мельнічук, Катерина Фурманчук, Інна Улановська, Мирослава Скоржепа), директору будинку культури Павлу Ренькасу. Ведучими свята були ліцеїсти Юлія Павлова та Антон Штах. Запальне музичне вітання присутнім подарував вокально-інструментальний ансамбль Вільшанського будинку культури під керівництвом Миколи Пащенка (Микола Пащенко, Павло Ренькас, Михайло Пащенко, Андрій Цьопич, Сергій Цабик).

За давньою народною традицією гостей свята частували запашним українським короваєм.

Для місцевих дітлахів поряд з приміщенням будинку культури працювали розваги: батут, прокат вело- та електромашинок, солодка вата, попкорн та інші солодощі.

Святкування Незалежності, що відбулося у Вільшанці, залишило в людей теплі почуття, щирі позитивні емоції та вкотре нагадало по любов і повагу до рідної землі.