Щиро вітаємо з 30-літтям Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 09:23

Фото без опису«Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! –

а сила знову розцвіла»

Цим словам Павла Тичини, які приникають у саму душу, майже 80 років, але вони актуальні і сьогодні.

Незалежній Україні – 30! 30 років ми усі разом будуємо вільну державу. Свобода і Незалежність ніколи не давалися Україні легко. І хоча сьогодні за право бути незалежними ми платимо занадто високу ціну – життя наших найкращих братів і сестер, – захищаючи нашу Батьківщину від агресора, ми змогли довести усьому світу, що ми – згуртована незламна нація, незалежна європейська держава, єдина неподільна Україна, про яку століттями мріяли покоління українців-борців за свободу нашої країни.

Щиро вірю, що свято нашої перемоги над ворогом не за горами, і тоді День Незалежності набуде для українців нового, сакрального і безперечного змісту.

Сьогодні, від імені Вільшанської сільської ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, вітаю Вас, шановні жителі громади, з 30-ою річницею Незалежності України!

Зичу Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Будьте здоровими! Нехай Господь береже всіх нас!

Не маю жодних сумнівів, що попри всі труднощі, Україна буде успішною. Успішними будуть українці.

Незалежність дала шанс, якого ми не можемо змарнувати.

Дивимося в майбутнє і йдемо вперед!

З Днем Незалежності, моя Батьківщино! Слава Україні!

Сільський голова                                                 Сергій МЕЛЬНИК