Розпорядження сільського голови про скликання сесії

Дата: 16.08.2021 22:18

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 16 серпня 2021 року        № 75

Про скликання  чергової

одинадцятої сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  чергову одинадцяту сесію сільської ради восьмого скликання  31 серпня 2021 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.
  2. Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.
  3. Про затвердження прогнозу бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  4. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  5. Про затвердження дефектного акту на капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. ім. В.Ф. Мазуркевича в с. Галіївка Житомирського району Житомирської області.
  6. Про затвердження дефектного акту на капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. Лесі Українки в с.Волосівка Житомирського району Житомирської області.
  7. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул.Лесі Українки в с.Волосівка Житомирського району Житомирської області».
  8. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. ім. В.Ф. Мазуркевича в с.Галіївка Житомирського району Житомирської області».
  9. Про внесення змін та затвердження у новій редакції  структури та загальної чисельності апарату Вільшанської сільської ради, апарату виконавчого комітету та виконавчих органів сільської ради.
  10. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти.
  11. Про утворення відділу освіти, культури,  молоді та спорту Вільшанської сільської ради у статусі юридичної особи публічного права.
  12. Про утворення відділу праці та соціального захисту Вільшанської сільської ради у статусі юридичної особи публічного права.
  13. Про утворення відділу житлово-комунального господарства, архітектури та комунальної власності  Вільшанської сільської ради у статусі юридичної особи публічного права.
  14. Про звільнення Павленко Л.В.
  15. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
  16. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, що знаходиться за межами с. Кілки.
  17. Про надання дозволу ТОВ «Лайфселл» на розміщення телекомунікаційного обладнання на території сільської ради.
  18. Про внесення змін в рішення сільської ради від 21 вересня 2020 р. № 966 «Про затвердження переліку другого типу об’єктів комунальної власності Вільшанської сільської ради Чуднівського району Житомирської області, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону».
  19. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 19 червня 2020 року № 744.
  20. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 28 лютого 2020 року № 468.
  21. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 423.
  22. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 367.
  23. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 15 квітня 2021 року № 967.
  24. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 15 квітня 2021 року № 966.
  25. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 29 травня 2020 року № 523.
  26. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 25 червня 2021 року № 1484.
  27. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 523.
  28. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 31 травня 2021 року № 1142.
  29. Про вилучення земельних ділянок.
  30. Про передачу у власність земельних ділянок (паїв).
  31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.
  32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та передачу її у власність.
  33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  35. Про відмову у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  36. Різне.

На сесію запросити старост,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК