Розпорядження сільського голови про скликання сесії

Дата: 15.06.2021 12:32

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 15 червня  2021 року        № 50

Про скликання  чергової

дев’ятої  сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  чергову дев’яту  сесію сільської ради восьмого скликання  25 червня 2021 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1.         Про внесення змін до бюджету Вільшанської територіальної громади на 2021 рік.

2.         Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Вільшанської сільської ради.

3.         Про встановлення ставок та пільг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  Вільшанської сільської ради.

4.         Про встановлення розмірів ставок єдиного податку на території Вільшанської сільської ради.

5.         Про встановлення транспортного податку.

6.         Про ліквідацію Маловолицького закладу дошкільної освіти.

7.         Про внесення уточнень у назвах вулиць.

8.         Про затвердження розпоряджень сільського голови.

9.         Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок та їх продаж.

10.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Вільшанка.

11.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Карпівці.

12.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Шевченка.

13.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Галіївка.

14.       Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Вільшанської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

15.       Про внесення змін в рішення 19 сесії від 21 вересня 2020 р. № 966 «Про затвердження переліку другого типу об’єктів комунальної власності Вільшанської сільської ради Чуднівського району Житомирської області, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону».

16.       Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.

17.       Про внесення змін до контракту з Павленко Л.В.

18.       Про внесення змін до рішень Вільшанської сільської ради.

19.       Про вилучення земельних ділянок.

20.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок.

21.       Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі.

22.       Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок.

23.       Про передачу у власність земельних ділянок (паїв).

24.       Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

25.       Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

26.       Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

27.       Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК