Розпорядження сільського голови про скликання сесії

Дата: 09.07.2021 12:34

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 09 липня 2021 року        № 62

Про скликання  чергової

десятої  сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  чергову десяту сесію сільської ради восьмого скликання  28 липня 2021 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до Програми соціального, економічного та культурного розвитку громади на 2021 р.
  2. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  3. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  4. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Вільшанської сільської територіальної громади в новій редакції.
  5. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.
  6. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу на аукціоні.
  7. Про порядок призначення керівників комунальних закладів.
  8. Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.
  9. Про внесення  змін до рішення Вільшанської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 482.
  10. Про внесення  змін до рішення Вільшанської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 1154.
  11. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 375.
  12. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 07 жовтня 2020 року № 1124 .
  13. Про вилучення земельних ділянок.
  14. Про укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення.
  15. Про передачу у власність земельних ділянок (паїв).
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду.
  17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.
  18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  19. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під будівлями та спорудами на землях промисловості з метою передачі її в оренду з подальшим викупом.
  20. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  21. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК