Щиро вітаємо підприємців з професійним святом!

Дата: 05.09.2021 14:34

Щороку у першу неділю вересня, відповідно до Указу Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Шановні підприємці Вільшанської громади!

У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Ваших справах!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе у найрізноманітніших сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних та відданих справі людей.

Бути підприємцем — це особлива праця, в якій успіх залежить від власних сил, розуму та наполегливості.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки на усіх рівнях. Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність – все це складові Вашої участі в розвитку нашої  держави та, зокрема, Вільшанської територіальної громади.

Щиро бажаю успіху Вашому бізнесу, вдалої реалізації Вашим ідеям та проєктам, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

Упевнений, що такі працездатні й наполегливі люди, як Ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу громаду і всю Україну!

Дякую Вам за високий професіоналізм і сумлінну працю, Вашу благодійність та постійну співпрацю!

Вкотре повторю: лише завдяки сильним підприємцям можлива сильна процвітаюча громада!

Бажаю здоров'я, щастя та благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

Сільський голова                                                              Сергій  МЕЛЬНИК

Надзвичайно приємно, що місцевого підприємця, справа життя якого є одним із джерел наповнення сільського бюджету, та який неодноразово надавав благодійну допомогу Вільшанській громаді, відзначено на обласному рівні – напередодні свята заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський спільно з головою обласної ради Володимиром Федоренком привітали успішних підприємців Житомирської області, зокрема у номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва» дипломом нагороджено Олександра КУЧЕРЯВОГО – керівника ПАФ «ЛАН» (с. Бабушки).

Щиро радіємо за пана Олександра та зичимо міцного здоров’я, наснаги, нових ідей, а також зростання прибутків!