Розпорядження сільського голови про скликання сесії

Дата: 03.09.2021 15:34

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

від 03 вересня  2021 року        № 77

Про скликання  позачергової

дванадцятої сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  позачергову дванадцяту сесію сільської ради восьмого скликання  06 вересня 2021 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду  кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом «Капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. Лесі Українки в с. Волосівка Житомирського району Житомирської області».
  3. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду  кошторисної частини проектної документації  за робочим проектом «Капітальний частковий ремонт дорожнього покриття по вул. ім. В.Ф. Мазуркевича в с. Галіївка Житомирського району Житомирської області».
  4. Про вилучення земельних ділянок гр. Сердюк М.Я.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу її у власність гр.Лисак К.І.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.
  7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр.Курпіті О.М.
  8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК