Напередодні нового навчального року на школярів громади чекали сюрпризи

Дата: 05.09.2021 23:27

Фото без описуЯк би там не було, але школярі завжди чекають початку навчального року. Адже він несе із собою довгоочікувані зустрічі, нові знайомства, новий шкільний одяг, нове навчальне приладдя, нові шкільні предмети, нові знання.

Але в рази приємніше отримувати сюрпризи, які хоч і неочікувані, але дуже корисні.

Для учнів закладів загальної середньої освіти Вільшанської громади 2021-2022 навчальний рік розпочався саме з таких приємних сюрпризів – благодійної допомоги від місцевих меценатів.

Фото без описуШколярі, що проживають у Малій Волиці, Дібрівці та Галіївці отримали чудову шкільну форму та якісне взуття від Миколи Павловича ПРУСА – керівника ТОВ «Камоміла», розташованого на території Маловолицього старостинського округу. До речі, пан Микола неодноразово надавав благодійну допомогу місцевим жителям у вигляді взуття, сприяння працевлаштуванню, долучався до заходів із благоустрою, забезпечуючи паливно-мастильними матеріалами, тощо.

Щиро дякуємо Миколі Павловичу за небайдужість, доброту та чуйність. Зичимо успішного розвитку Вашій справі, міцного здоров’я, добробуту та злагоди Вашій родині.

Фото без описуФото без опису

У свою чергу, педагогічний та учнівський колективи КЗ «Вільшанський ліцей» висловлюють щиру подяку Олександру Петровичу МЕЛЬНИКУ за надану спонсорську допомогу у придбанні спортивного інвентарю: м'ячів, скакалок та тенісних ракеток.

Учні та вчителі не один рік поспіль отримують подарунки від цього щедрого благодійника, адже Олександр є випускником Вільшанської школи. Він надає посильну допомогу ліцею, з великим розумінням ставиться до проблем закладу, відгукується на наші прохання.

Бажаємо пану Олександру міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя, цікавих задумів і їх успішних втілень!