На апаратній нараді обговорено плани і завдання на поточний робочий тиждень

Дата: 06.09.2021 08:27

Сьогодні, 6 вересня, сільський голова Сергій Мельник та керуючий справами виконавчого комітету Валентина Ратошнюк провели щотижневу апаратну нараду з колективом Вільшанської сільської ради.

Під час наради сформовано плани на поточний робочий тиждень: заплановано проведення позачергової сесії сільської ради, об’їзд населених пунктів у рамках щорічного огляду-конкурсу із благоустрою, надходять звернення громадян, що потребують розгляду, на останній сесії прийнято ряд рішень щодо змін у структурі сільської ради, впровадження яких підвищить ефективність реалізації місцевого самоврядування, триває підготовка до опалювального періоду тощо.

За результати наради керівникам структурних підрозділів та працівникам ради надано відповідні доручення.